| Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii | startuj z nami
                personalizuj   (?)  
przejdź do strony głównej miasta Chojnów
2017-03-29 09:54Zamówienia Publiczne
Dodano dokumenty do projektu - Parking przy MOKSiR - - Przebudowa dojazdu do budynku nr 12 przy ul. Sikorskiego z włączeniem do ul. Bohaterów Powstania Warszawskiego (Część I zamówienia) - Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy ul. Grunwaldzkiej (Część II zamówienia) - Budowa Parkingu z od - Przebudowa dojazdu do budynku nr 12 przy ul. Sikorskiego z włączeniem do ul. Bohaterów Powstania Warszawskiego (Część I zamówienia) - Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy ul. Grunwaldzkiej (Część II zamówienia) - Budowa Parkingu z odwodnieniem przy MOKSiR (Część III zamówienia) - Przebudowa i budowa miejsc postojowych przy ul. Sikorskiego oraz ciągów pieszych wraz z wymianą nawierzchni jezdni od ul. Kilińskiego do skrzyżowania (Część IV zamówienia)

zobacz więcej...
2017-03-28 22:51Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
Warsztaty w muzeum. Dnia 28 marca br. uczniowie klas drugich wzięli udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych w Muzeum Regionalnym w Chojnowie. Ciekawe zajęcia dla naszych uczniów przeprowadziła p. Agnieszka Duda. Pod jej kierunkiem dzieci wykonały wspaniałe ozdoby wielkanocne, które otrzymały na pamiątkę.

Anna Iwanicka
zobacz więcej...
2017-03-28 22:49Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
Nasze medalistki z zespołu Karambol II. Uczennice naszej szkoły występujące w zespole Karambol II na ostatnich mistrzostwach w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Word Dance w Sosnowcu razem z zespołem zajęły III miejsce i przywiozły brązowe medale. Gratulacje dla dziewczyn!
Więcej zdjęć na facebooku i stronach MOKSiR.
zobacz więcej...
2017-03-28 20:10Żłobek Miejski w Chojnowie
U Tygrysków Wiosenny spacer Tygrysków.
zobacz więcej...
2017-03-28 09:52MOKSiR Chojnów
Tancerki zespołu KARAMBOL II brązowymi medalistkami na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego WORLD DANCE Sosnowiec 2017 25 marca w Sosnowcu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego WORLD DANCE. Do rywalizacji stanęły zespoły z całej Polski. Wśród nich znalazły się chojnowianki z zespołów KARAMBOL i KARAMBOL II. Miło nam poinformować, że tancerki z zespołu KARAMBOL II wywalczyły brązowe medale. GRATULACJE!!! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii oraz filmików na naszym facebooku.
zobacz więcej...
2017-03-28 08:59Muzeum Regionalne w Chojnowie
"Tradycje i ozdoby wielkanocne" W naszym muzeum rozpoczęły się właśnie warsztaty wielkanocne. Podczas nich uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów tworzą ozdoby i poznają tradycje wielkanocne.
zobacz więcej...
2017-03-27 20:11Żłobek Miejski w Chojnowie
U Tygrysków Sianie rzeżuchy w grupie Tygrysków.
zobacz więcej...
2017-03-27 17:08Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie
ŚWIETLICZAKI JUŻ W DRUGIM OBSZARZE OMPETENCJI MEGAMISJI –PT."DZIECKO W ŚRODOWISKU MEDIALNYM" Zadanie 1- „Przedstaw się Psotnikowi”...
zobacz więcej...
2017-03-27 15:20Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie
Zamek Czocha – mity, legendy i fakty 17 marca gościliśmy Piotra Kucznira – regionalistę i publicystę, autora książki „Tajny zamek Czocha : od mitów i legend po fakty”. Podczas pokazu multimedialnego (zdjęcia, nagrania dźwiękowe, fragmenty filmów) przedstawił m. in. hipotezy o powstaniu zamku, losy jego ostatniego właściciela Ernsta Guetschowa i rozmach dużej przebudowy obiektu na początku XX w. Zwrócił uwagę na wyposażenie Czochy – stojące do dzisiaj armaty, maszynę chłodzącą „Autofrigor” odsłoniętą w podziemiach, aparat tlenowy firmy Magirus i inne nowinki techniczne. Książka Piotra Kucznira odsłania kilka tajemnic zamku nad jeziorem Leśniańskim, znanym chociażby z komedii filmowej Tadeusza Chmielewskiego „Gdzie jest generał...”. Warto ją przeczytać, bo autor prezentuje w niej informacje pozwalające na nowe spojrzenie na zamek i historie z nim związane. Warto też wybrać się na Czochę, jeden z najciekawszych zabytków Dolnego Śląska.
zobacz więcej...
2017-03-27 12:00Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie
ODWIEDZINY PANI WIOSNY W piątek, 24 marca 2017 r....
zobacz więcej...
polecane zdjęcia
polecane filmy
serwis przygotowany przez MEDIART © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie w CMS | Polityka prywatności | Reklama
t: 0.0033409595489502