| Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca | startuj z nami
                personalizuj   (?)  
przejdź do strony głównej miasta Chojnów
2017-09-16 09:22Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
Występ grupy Hajdasz. W piątek dla młodszych uczniów zaprezentowała się grupa Hajdasz ze swoim programem.
zobacz więcej...
2017-09-16 09:20Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
Dzień Kropki. 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Wszyscy uczniowie klas Ia i IIIc przygotowali się na to święto kreatywnych działań uczniowskich. Uczniowie klasy IIIc projektowali na zajęciach komputerowych kropkowe prace, malowali dzieła, które powiesili na szkolnym korytarzu, a także ubrali się w kropki. Korzystali także z aplikacji, która ożywiła ich prace. Uczniowie klasy Ia również ubrali kropki, obejrzeli film o Vashti oraz grali w double kropkowe. Wszyscy świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że odkryli także swoje talenty – jak mała Vashti.

Tekst i zdjęcia: Patrycja Olejnik, Katarzyna Jędraszczyk
zobacz więcej...
2017-09-15 20:39Żłobek Miejski w Chojnowie
U Tygrysków Tygryski wykonały dziś konkursową, zbiorową pracę plastyczną.
zobacz więcej...
2017-09-15 20:20Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie
„MYŚLĘ, że….- O WYRAŻANIU SWOJEJ OPINII" Trzecia klasa to poważna sprawa...
zobacz więcej...
2017-09-14 20:34Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
Wycieczka klasy IIIb do Baszty Tkaczy. Uczniowie kl. III b wybrali się na wycieczkę do Baszty Tkaczy pod opieką wychowawczyni i rodziców. Z zainteresowaniem wysłuchaliśmy informacji historycznych, dotyczących tej budowli, przekazanych nam przez p. Agnieszkę Dudę. Obejrzeliśmy gobeliny i stare zdjęcia przedstawiające Chojnów. Z tarasu widokowego podziwialiśmy piękny widok na miasto i okolicę.
Tekst: Anna Iwanicka
Zdjęcia: Ewelina Wiśniewska
zobacz więcej...
2017-09-14 18:34Żłobek Miejski w Chojnowie
U Tygrysków Pysznie, zdrowo, kolorowo - zajęcia kształtujące prawidłowe nawyki żywieniowe. Dzieci z grupy Tygrysków samodzielnie wykonały sałatki z przygotowanych owoców, co sprawiło im wiele radości. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe medale.
zobacz więcej...
2017-09-14 11:23Muzeum Regionalne w Chojnowie
Zapraszamy na finisaż wystawy AKWARELE - PASTELE - RYSUNKI Alicji Niejskiej (22 IX 2017 r.) Mamy przyjemność zaprosić Państwa na finisaż wystawy czasowej AKWARELE - PASTELE - RYSUNKI Alicji Niejskiej, który odbędzie się 22 września (piątek) 2017 r. o godzinie 18 w Muzeum Regionalnym (Chojnów, pl. Zamkowy 3).
zobacz więcej...
2017-09-14 11:07Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie
KONKURS PLASTYCZNY "ROWERZYSTA BEZPIECZNY W DZIEŃ I W NOCY" W związku z organizacją po raz ósmy kolarskiego MTB przez SP 4 w Chojnowie we współpracy z firmą Trek Bicycle Corporation ogłaszamy konkurs plastyczny...
zobacz więcej...
2017-09-13 21:20Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
Lekcja z policjantami w klasie IIa. Gościliśmy dzisiaj na zajęciach policjantów: pana dzielnicowego st. asp. Piotra Demiańczuka oraz panią podkomisarz Martę Ekielską - policjantkę pracującą w Legnicy. Pani Marta jest mamą naszego ucznia – Kajetana. Spotkanie z policjantami było wielką niespodzianką nie tylko dla Kajtka, ale dla wszystkich uczniów. Policjanci przypomnieli zasady poruszania się na przejściu, oprowadzili dzieci po terenie przyszkolnym. Na zakończenie uczniowie dostali prezenty. Mieli także możliwość wejścia do radiowozu – wielka frajda. Dziękuję Policji, szczególnie pani Marcie Ekielskiej za przyjazd do szkoły i ciekawe zajęcia dotyczące bezpiecznego poruszania się po jezdni.

Zdjęcia i tekst: wych. Bogusława Kruk
zobacz więcej...
2017-09-13 13:11Ważne komunikaty dla mieszkańców Chojnowa
Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego o podaniu do publicznej wiadomości informacji o wydanej decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę dla Inwestycji dot. budowy nowego mostu w Chojnowie Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego o podaniu do publicznej wiadomości informacji o wydanej decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę dla Inwestycji dot. budowy nowego mostu w Chojnowie
zobacz więcej...
polecane zdjęcia
polecane filmy
serwis przygotowany przez MEDIART © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie w CMS | Polityka prywatności | Reklama
t: 0.0011739730834961